• تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : پزشکی

با رسیدن به پایان سال میلادی، رنگ موهای برتر هر سال معرفی می شوند. از رنگ های زیبای بلوند گرفته تا رنگ های تیره، شرابی، قرمز و حتی چند رنگ، ۲۹ بهمن ۱۰ رنگ موی برتر برای سال ۲۰۱۸ را با شما به اشتراک می گذارد.

۱ ) آمبره طلایی

رنگ موی برتر - آرایش مو

برای اینکه این رنگ آمبره به خوبی روی موها نمایان شود، باید تغییر رنگ از تیره به روشن را خیلی ملایم و بدون اینکه مشخص شود، اعمال کنید، بدین شکل که رنگ تیره از فرق سر آغاز شده و کم کم به رنگ روشن و بلوند طلایی انتهای مو می رسد.

۲ ) نارنجی سوخته

رنگ موی برتر - آرایش مو

رنگ موی نارنجی سوخته، نیمی نارنجی و نیمی قرمز هست، اما در رنگ نهایی تفاوت این دو رنگ مشخص نیست و شما موهایی یکدست و یکرنگ دارید. این رنگ به عنوان یکی از ده رنگ موی برتر سال ۲۰۱۸ برای پوست های روشن بیشتر پیشنهاد خواهد شد.

۳ ) رنگ موی عسلی آمبره

رنگ موی برتر - آرایش مو

به این ترکیب رنگ مو به اصطلاح چشم ببر گفته خواهد شد، رنگی که ترکیبی از رنگ موی عسلی، آمبره و قهوه ای روشن هست. این رنگ مو حتی زمانیکه ریشه موها رشد می کند نیز زیبایی خاص خودش را حفظ می کند.

۴ ) رنگ موی شکلاتی و صورتی روشن

رنگ موی برتر - آرایش مو

ترکیبی غیرعادی از رنگ قهوه ای شکلاتی و صورتی روشن که وقتی کنار هم قرار می گیرند سایه روشن های زیبایی ایجاد می کنند. این ترکیب رنگ موی تیره و هایلایت های زیبایش بسیار مدرن و به روز هست و به عنوان یکی از ده رنگ موی برتر سال ۲۰۱۸ معرفی شده هست.

بیشتر بخوانید:  ده رنگ موی بلوند زیبا از طیف های رنگ های متفاوت

۵ ) رنگ موی عسلی روشن

رنگ موی برتر - آرایش مو

مرز باریکی بین رنگ موی عسلی روشن و بلوند وجود دارد. در این رنگ مو که بسیار روشن و طبیعی هست اثری از رنگ زرد یا طلایی دیده نمی شود. این رنگ موی طبیعی برای هر رنگ پوستی جذابیتی متفاوت خواهد داشت.

۶ ) رنگ موی ترکیبی فانتزی

رنگ موی برتر - آرایش مو

رنگ موی ترکیبی فانتزی به عنوان یکی از ده رنگ موی برتر سال ۲۰۱۸ به اصطلاح رنگ جواهر گفته خواهد شد، رنگ موی ترکیبی از رنگهای فانتزی اما نه به شکلی که همانند سایر رنگهای فانتزی بیش از حد خودش را نمایان کند. این ترکیب رنگ یکی از سخت ترین ترکیب های رنگ هست که باید با دقت و ظرافت خاصی مراحل رنگ کردن مو در آن طی شود.

۷ ) رنگ موی بلوند کرم

رنگ موی برتر - آرایش مو

این رنگ مو، رنگی ملایم تر و سبک تر نسبت به سایر رنگهای بلوند هست که روشنی آن به سمت رنگ کرم می رود. رنگ موی بلوند کرم، رنگی مناسب برای فصل های سرد بخصوص زمستان هست و در کنار لباس های رنگ گرم و تیره زمستانی به خوبی خودش را نشان می دهد.

۸ ) رنگ مو بلوند برنز

رنگ موی برتر - آرایش مو

به این رنگ مو بلونز (ترکیبی از بلوند و برنز) گفته خواهد شد. این رنگ به موهای تیره به خوبی بعد و حجم می دهد. می توانید از این رنگ بعنوان هایلایت، لا به لای موهایتان استفاده کنید.

۹ ) رنگ مو سفید یا بلیچ

رنگ موی برتر - آرایش مو

رنگ موی سفید شاید رنگی نباشد که افراد زیادی برای موهایشان انتخاب کنند ، هرچند سفید شدن مو تا این حد هم مراحل سختی را لازم دارد و رسیدن به چنین رنگی بسیار سخت هست. این رنگ بعنوان یکی از ده رنگ موی برتر سال ۲۰۱۸ انتخاب شده هست.

بیشتر بخوانید:  کارهایی که باید برای مراقبت از موهای رنگ شده انجام دهید

۱۰ ) رنگ موی خاکستری

رنگ موی برتر - آرایش مو

رنگ موی خاکستری که آن را رنگ موی فلفل نمکی هم می خوانند رنگی عجیب اما در عین حال زیباست. این رنگ مو یکدست طوسی یا خاکستری نیست بلکه در آن ترکیبی از رنگ مشکی، سفید و خاکستری دیده خواهد شد که همین مساله آن را نسبت به سایر رنگهای خاکستری متفاوت می سازد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما